Ubytování

Vítejte v Mádru. Běžné i rodinné pokoje se dvěma ložnicemi jsou zařízeny s citem, jednoduše a přitom stylově a útulně. Poctivý nábytek jednoduchých tvarů, sněhobílé peřiny a závěsy na motivy šumavských luk jsou drobnosti, které si zamilujete stejně jako celou okolní krajinu.

Pokoje

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ SE DVĚMA POSTELEMI

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S MANŽELSKOU POSTELÍ

Krom dvou lůžek, které vám zajistí klidný spánek, v pokoji najdete i praktické noční stolky. Čtenáře potěší lampa u každé postele a ty, kteří mají rádi večerní podívanou, zase televize. K posezení poslouží malý stolek a pohodlné židle. Oblečení a další nezbytnosti si pohodlně uložíte do velké skříně v předsíni. K pokoji náleží pohodlná koupelna a vlastní WC.

Dvojice si oblíbí velkou pohodlnou postel ze dřeva s nezbytnými nočními stolky. Kdo si rád čte, ocení lampičky na obou stranách postele. Plány nad mapou Šumavy v klidu proberete u praktického stolku se židlemi. K vybavení pokoje dále náleží televize a velká šatní skříň. Samozřejmou součástí je koupelna a WC.

TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ

ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ

Větší typ pokoje pro tři osoby poskytuje dostatek prostoru pro každého. Naleznete zde manželskou postel a jednolůžko. Pokoj je vybaven praktickými nočními stolky s šuplíkem na drobnosti, k pohodlnému večernímu počtení se hodí lampičky u každé postele. Součástí vybavení je stolek se židlemi, televize a velká šatní skříň, která spolehlivě pojme všechny vaše věci. K pokoji náleží koupelna se sprchovým koutem a WC.

Prostorný pokoj je vybaven manželskou postelí a dvěma jednolůžky. Naleznete zde praktické noční stolky a lampičky, které ocení nejen nezdolní čtenáři. Součástí je větší stůl se čtyřmi židlemi a velká šatní skříň. O svůj oblíbený seriál nepřijdete ani na Šumavě, na každém pokoji je k dispozici televizní obrazovka. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC.

ČTYŘLŮŽKOVÝ RODINNÝ POKOJ SE DVĚMA LOŽNICEMI

PĚTILŮŽKOVÝ RODINNÝ POKOJ SE DVĚMA LOŽNICEMI

Oblíbeným typem pokoje zejména pro čtyřčlenné rodiny s dětmi jsou velké pokoje se dvěma ložnicemi. Dětská místnost je vybavena dvěma jednolůžky, stolkem a šatní skříní. Součástí rodičovské ložnice je prostorné manželské lůžko s praktickými nočními stolky a skříň na oblečení. K rodinnému posezení poslouží větší stolek s pohodlnými židlemi. K dispozici je televize, samozřejmostí vlastní koupelna a WC.

Je vás víc a chcete bydlet pohodlně? Pro pětičlenné rodiny s dětmi jsme si připravili rodinný pokoj s útulnou rodičovskou ložnicí a samostatným pokojem se třemi postelemi. Dospělí mohou nerušeně odpočívat na manželském lůžku, při ruce jsou noční stolky i lampičky na čtení, součástí pokoje jsou prostorné šatní skříně na všechny potřebné věci. Stolek se židlemi ocení děti při hrách i vy při rodinných poradách. Koupelna s WC se nachází mezi pokoji.

Ceny ubytování

Ceny ubytování se mění jako listy na stromech. Nejlépe uděláte, když se mrknete na náš aktuální ceník. Sledujte také průběžně speciální akce a slevy.

Fotogalerie

Potěší vás

Dětské postýlky
na pokojích

Dětské sedačky
v restauraci

Úschovna
lyží a kol

Wi-fi po celé
budově

PŮJČOVNA SPORTOVNÍCH POTŘEB

Náš hotel je zapojen do projektu e-Šumava, můžete si tak u nás zapůjčit celkem 4 elektrokola, z nichž dvě mají možnost připojení dětského vozíku za kolo, a na všechna lze připevnit dětská sedačka. Rádi vám zapůjčíme i trekkingová kola, a zatímco vy si vyrazíte na náročnější túru, vaše děti se mohou vézt v kvalitních a bezpečných vozících za kolem (zn. Thule Chariot CX1/CX2). Pro nejmladší miminkovník a opora hlavy, která se hodí hlavně pro malé spáče. Samozřejmostí jsou přilby. V zimě využijete sáňky, boby a kluzáky.

 

ZÁBAVA PRO DĚTI

Trampolína, houpačky a pro nejmenší koutek s pískovištěm a klouzačkou. Dětská odrážedla na terase pro malé neunavitelné cyklisty. A vy si zatím dejte na lehátku u potoka jedno orosené... Když počasí trucuje, přijďte posedět do naší restaurace, čeká vás nabídka společenských her či knih o Šumavě k zapůjčení. Děti si přijdou na své v oblíbeném dětském koutku, který neustále doplňujeme o nové hračky, omalovánky a pastelky. Televize pak může posloužit skalním fanouškům sportovních přenosů.

Sauna

Rozmazlete se na chvíli v sauně, uvolníte si svaly a dodáte energii celému tělu. Saunu vám roztopíme jak v létě, tak v zimě. Stačí nám to nahlásit alespoň hodinku dopředu, aby se místnost stihla dostatečně prohřát. Pohodlně se sem vejdou čtyři osoby. Do odpočinkové místnosti si můžete objednat nápoje či jiné osvěžení. Sauna je v provozu až do večerní jedenácté hodiny a je zpoplatněna za hodinu provozu.

Snídaně formou švédských stolů

V Mádru se vám bude vstávat opravdu snadno, tak moc se budete těšit na naši snídani. Ráno vám zpříjemníme bohatou a pestrou snídaní formou švédských stolů. Máte chuť na domácí koláč, cereálie s ovocem nebo byste si raději dali čerstvé šumavské pečivo se sýrem či šunkou? Neumíte si svůj den představit bez šálku voňavé kávy nebo teplého čaje? Díky našemu šikovnému týmu kuchařů si vybere opravdu každý.

Co na Modravě

Instagram
Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2016
Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2017