< Zpět do archivu

Znovuotevření provozu

OTEVÍRÁME RESTAURACI 11.5. A HOTEL 25.5.!!!

Vážení a milí hosté, příznivci, přátelé, kamarádi!

Po vynucené dvouměsíční přestávce máme konečně možnost otevřít naši restauraci, byť prozatím jen v poloprovozu. Včera jsme začali s přípravou naší restaurace tak, abychom se na Vás od pondělí 11.5. mohli těšit. Od 10:30h do 19h Vás rádi obsloužíme na naší zahrádce. Menu pro tuto přechodnou dobu budou tvořit denní nabídky, které budou každé ráno vyvěšeny před portálem s kukačkou.

Prosíme, respektujte všechna omezení a nařízení Vlády ČR spojená s provozem restaurací a později i hotelových provozů. My jsme stoly rozestavěli tak, abychom dodrželi požadované odstupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly a nainstalovali pro Vaše potřeby desinfekční roztoky a gely nejen při vstupu na zahrádku, ale i do restaurace a hotelu, na recepci a na toaletách.

Pokud se rozhodnutím Vlády ČR situace opět nezmění, budeme se pak velmi těšit 25. května nejen na otevření hotelu, ale i na plnohodnotný provoz restaurace s novým jídelním lístkem.

Zachovejte nám přízeň a my uděláme vše, co je v našich silách, abyste se u nás při všech těch omezeních cítili tak dobře, jako kdykoliv v minulosti.

Za celý team Hotelu Mádr & Restaurace U všech kukaček,

Petr Větrovský

< Zpět do archivu